Translate

2 Mayıs 2014

Ankara Atlı Spor Kulübü

Böyle bir at sevgisi olamaz. Böyle uysal atlar olamaz :) Bir bebek atları nasıl böyle sevebilir? Bir at kendini nasıl bu kadar sevdirir? 

     Facebook ta çok tatlı ve seviyeli bir gruba katıldım. Adı BYBO yani Bebek Yapım Bebek Onarm. Muhabbetlere takılmamak mümkün değil. Bir baktım ''Ankara Buluşması'' varmış Atlıspor Kulübü'nde. ''Geliriz'' dedim, ''Biz anne kız gezmeyi seviyoruz''

     

Bu fotoğraf beraber çektirdiğimiz en sevdiğim fotoğraf. Ne kadar doğal ve güzel değil mi? 20 kadar anne buluştuk, konuştuk, koşturduk (her zamanki gibi)... Çocuklar için ve bizim için iyi oldu. 
Onların 4. buluşmasıymış. 


Ve atlar...  Hayran hayran kendilerine baktıracak kadar güzel ve bakımlılar. Özellikle büyük olanları, sadece okşayabildiklerimiz. Bir de sevimli pony ler vardı. (üstteki resim) Pony ler akşama kadar üyeleri gezdirdiği için onlara binemedik. Yorulmuşlar :) sadece fotograf için oturduk.Bizim gibi ziyaretçiler ancak !7:00 den sonra binebiliyormuş atlara. Biz de bekledik ve orta boylu olanlar için sıraya girdik. 1 yaşından itibaren bindiriyorlar. Ela çoook sevdi, çok hoşuna gitti. (10 dk sı 20 tl )

2 yorum: